Jei nežinote kaip yra skaičiuojami mažosios bendrijos mokesčiai ir vedama mažosios bendrijos apskaitą, neapsisprendėte ar verta keisti verslo formą iš UAB į MB,  mes pasirengę padėti.
Mūsų įmonė prieš metus persitvarkė iš UAB į MB. Todėl žinome visus privalumus ir trūkumus, kuriuos turėtų žinoti MB (mažosios bendrijos) vadovas, buhalteris.  Esame pasirengę jais pasidalinti ir pagelbėti steigiant MB, persitvarkant iš UAB į MB. 

Konsultuojame buhalterius kaip dirbti su buhalterinėmis apskaitos programomis  (Paulita, Rivilės programos : Balansas, Gama).

Jei pradėjote dirbti įmonėje, kurioje duomenys apskaitos programoje suvesti nekorektiškai, mes esame pasirengę padėti. Parengsime optimalius nustatymus buhalterėje apskaitos programoje, sukursime reikalingus ryšius, ištaisysime klaidas, kurios buvo padarytos suvedant duomenis (pvz. analitikose). Šį darbą atlieka vyr. buhalterio kvalifikaciją ir tik ne mažesnį  nei 10 darbo stažą turintys darbuotojai, puikiai išmanantys programą ir reikalavimus apskaitai. Pasiūlysime ir įdiegsime apskaitos sprendimus buhalterinėje programoje dėl kurių jūsų darbo laiko sąnaudos suvedant duomenis sumažės, bet darbų kokybė ir duomenų informatyvumas bus geresni. Apmokinsime Jus kaip optimaliai valdyti programą, kaip taisyti klaidas, kaip greitai sudaryti reikalingas ataskaitas iš suvestų duomenų.
Parengiame paklausimus, mokesčio mokėjimo atidėjimus ir kitus raštus Valstybinei mokesčių inspekcijai.
Teikiame visas konsultavimo paslaugas, kurios reikalauja auditoriaus,  vyr. buhalterio, vyr. finansininko, mokesčių eksperto kvalilfikacinių žinių.
Kreipkitės į mus ir mes nedelsiant  padėsime išspręsti visus iškilusius klausimus.
Konsultacijos teikiamos žodžiu, raštu (telefonu, elektroniniu paštu arba klientui atvykus į mūsų įmonę).
Rengiame imonių restruktūrizavimo planus, verslo planus.
Teikiame mokesčių skaičiavimo, optimizavimo konsultacijas-seminarus.
Suorganizuotume kursus-konsultacijas Jūsų arba mūsų patalpose, suderintu laiku Jums aktualiu klausimu.
Sudarome gyventojų asmenines pajamų deklaracijas. Padėsime atgauti sumokėtus  mokesčius LR įstatymuose numatyta tvarka.
Teikiame konsultacijas individualios veiklos mokesčių skaičiavimo, deklaravimo, apskaitos klausimais.
Tvarkome individualią veiklą vykdančių asmenų apskaitą*.
* Individualią veiklą vykdo notarai, advokatai, kiti asmenys vykdantys veiklą pagal verslo liudijimą arba pagal individualios veiklos pažymą.