BUHALTERINĖ APSKAITA
Klientams siūlome buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas. Padedame parengti įmonės apskaitos politiką, konsultuojame dėl vidaus kontrolių ir verslo administravimo. Įmonėje šis darbas organizuotas siekiant taupyti klientų laiką – bendravimas su klientu vykdomas raštu per e-mail. Apskaita tvarkoma naudojant mūsų kompiuterines programas. Jei klientas turi savo buhalterinę programą, apskaitą galime tvarkyti su kliento buhalterine programa. Ataskaitas klientams pateikiame elektroniniu paštu arba „popieriniu” būdu.
Mūsų darbo rezultatas:
– kokybiška buhalterinė apskaita,
– periodinės vidaus naudojimo ataskaitos įmonės valdymui
-privalomos ataskaitos VMI, Sodrai, Statistikai.
-įmonės atstovavimas tikrinimo metu ir ramus Jūsų miegas.
Teikiame finansinių ataskaitų sudarymo pagal verslo apskaitos arba tarptautinius apskaitos standartus paslaugas. Turime darbo patirties sudarant konsoliduotas finansines ataskaitas.
Dabartiniu metu teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas daugiau nei 70 Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonių. Sėkmingai dirbame jau 16 metų, metų. Mūsų kolektyvas turi sukaupęs milžinišką patirties baseiną, kuris užtikriną aukštesnę paslaugų kokybę,  nei dirbtų vienas net pačios aukščiausios kvalifikacijos vyriausias buhalteris.  Mūsų kredo: konfidencialumas,  etika, kokybiškos paslaugos ir optimaliausio mokesčių mokėjimo varianto nustatymas kiekvienai įmonei. Neskelbiame ir neviešiname savo klientų sąrašų. Visų klientų duomenys saugomi rakinamose seifinėse spintose. Nėra jokių galimybių net netyčia sužinoti ką nors apie mūsų klientus.
Jei bent kiek norite kokybiškų buhalterinės apskaitos paslaugų, nenorite mokėti kelis kartus už buhalterinę apskaitą, jums nesaugu, kai jūsų buhalterinės apskaitos įmonė reklamuoja save jūsų įmonės dokumentų fone, nejauku netyčia matyti kitų įmonių dokumentus atvykus pas savo buhalterį,  savo verslą (įmonę) valdote pagal finansinius duomenis ir jums reikia aiškių, greitų ir teisingų atsakymų mokesčių ar apskaitos klausimas, mes esame ta komanda, kuri išpildytų jūsų lūkesčius ir užtikrins maksimalią duomenų apsaugą.
Jei keičiate buhalterį ar nežinote kas jums geriau vyr. buhalteris dirbantis pas jus ar apskaitos įmonė, siūlome susipažinti su šiuo straipsniu