MB Sostinės auditoriai, 20 metų sėkmingai dirbanti buhalterinių ir audito paslaugų įmonė, klientų apskaitai tvarkyti iki lapkričio 10d.  darbui Vilniuje ieško vyr. buhalterio klientų apskaitai tvarkyti:

VYR. BUHALTERIO

Darbo aprašymas

Ieškome darbuotojo, turinčio arba norinčio įgyti vyr. buhalterio darbo patirtį mūsų klientų buhalterinei apskaitai tvarkyti. MB Sostinės auditoriai, jau 20 metų specializuojasi kokybiškos buhalterinės apskaitos paslaugų teikime. Mūsų klientai daro verslo sprendimus pagal mūsų buhalterių sudarytas vidaus naudojimo ataskaitas, todėl apskaitos duomenys yra ne tik suvedami, bet ir analizuojami, bei ieškoma palankiausių situacijų sprendimų.

 Reikalavimai

Vyr. buhalterio ar panašaus darbo patirtis; Mokėti dirbti Excel, Word programoms.

Privalumas: patirtis buhalterinių paslaugų įmonėse arba darbas su keliomis įmonėmis vienu metu.

Įmonė siūlo

Įmonėje profesionalus ir draugiškas kolektyvas, visi darbuotojai turi vyr. buhalterio kvalifikaciją.  Vyr. buhalteriui yra priskiriama kliento įmonė apskaitos darbų atlikimui  nuo A iki Ž. Puikiai organizuota darbo vieta, nemokamas parkavimas, darbo vietoje langai su nuostabiais vaizdais į gamtą ar mišką. Darbo užmokestis skaičiuojamas pagal faktiškai atliktą darbą. Pastoviai keliama darbuotojų kvalifikacija. Naujam darbuotojui suteikiama visapusiška profesionali pagalba: darbo su buhalterinėmis programomis apmokymai, konsultacijos ir pagalba profesiniais klausimais.

 Kita informacija

Jei Jums vyr. buhalterio darbas teikia malonumą, norite tobulėti, dirbti aukščiausios kvalifikacijos darbuotojui skirtose darbo sąlygose, jums svarbu draugiškas kolektyvas, ar turite ambicijų tapti auditoriumi, mes Jūsų laukiame.

Informacija apie darbą

Vieta: Vilnius, Visorių 36D,

Darbo pobūdis: pilna darbo diena.

Siūlomas darbo užmokestis: nuo 1800 eur per mėnesį priklauso nuo atlikto darbo kiekio.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

CV ir motyvacinį laišką iki 2021m. kovo 1d.. siųsti: paštu daiva@auditors.lt