2015m. kovo 24d. išleista nauja knyga “Mažoji bendrija. Verslas, apskaita, mokesčiai arba kodėl mažoji bendrija – geriausia verslo forma?”
Knygos autorius atestuota auditorė Daiva Čibirienė, MB Sostinės auditoriai savininkė, praktikė, turinti 22 metų vyr. buhalterio, 16 metų auditoriaus, 15 metų vadovo darbo stažą. Knygoje lengva forma yra pateikiama informacija kokie yra mažosios bendrijos teisinės formos privalumai ir trūkumai, kokie pokyčiai laukia MB 2016 metais. Čia rasite skaičiavimus, parodančius kada geriau pasirinkti MB, o ne UAB kaip verslo formą, rasite viešai neskelbtus VMI išaiškinimus dėl MB mokesčių skaičiavimo ir deklaravimo.
Visada apsimoka pakeisti savo UAB verslo formą į MB, jei įvykdomos šios sąlygos:
– jos savininkai yra fiziniai asmenys ir jų skaičius neviršija 10,
– jos savininkai dirba įmonėje pagal darbo sutartis ir jų darbo užmokestis yra ne mažesnis nei minimalus darbo užmokestis (300EUR).
Kas jūsų laukia pakeitus verslo formą ir kaip tai padaryti, atsakymus rasite šioje knygoje.
Jei norite pradėti verslą, ši knyga padės apsispręsti kurią UAB ar MB verslo formą jums geriau pasirinkti.
Jei vadovaujate MB, tvarkote MB buhalterinę apskaitą, skaičiuojate mokesčius, čia rasite atsakymus ar tikrai tai darote teisingai ar yra išnaudojami visi MB privalumai.
Knygos pradžioje pateikiama 18 mitų apie MB, kurie yra paneigti, o prieduose yra pateikiami pagrindiniai MB steigimo ir veiklos vykdymo dokumentai (civilinės paslaugų sutartys su MB nariais ir kiti dokumentai). Su knygos juodraštine versija susipažinę buhalteriai ir auditoriai, ragino išleisti kuo greičiau, nes jų nuomone, tai darbinė bet kurio verslininko, buhalterio knyga, kuria privalo turėti ne tik visos MB bet ir UAB turėtų pamąstyti gal jiems verta persitvarkyti į MB. Turint šią knygą neliks jokių neatsakytų klausimų dėl MB valdymo, apskaitos ir mokesčių skaičiavimo.
Knygos kaina 10 EUR. Mažas tiražas -1000vnt. Dar liko keliasdešimt egzempliorių.

Dėl įsigijimo kreipkitės tiesiai į autorių: ofisas@auditors.lt. arba daiva@auditors.lt. arba per Lietuvos buhalterių ir auditorių asociaciją admin@lbaa.lt . Per knygynus knyga neplatinama
Nurodykite pristatymo adresą ir kam išrašyti sąskaitą.

Ištrauka iš mūsų facebook svetainės, skaitytojo komentaras.

Eglė Adomauskaitė-Mikalauskienė Pirkau šią knygą. Labai džiaugiuosi ja – viskas aiškiai ir konkrečiai aprašyta, susisteminta svarbiausia informacija. Rekomenduoju ją įsigyti ir kitiems. Puiki darbo priemonė. Ši knyga pateiktomis žiniomis pranoksta visą iki šiol mano skaitytą literatūrą apie MB.
Laukiame jūsų komentarų ir atsiliepimų :).